Günümüzde artık asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde ev taşımak çok kolay bir sürece dönüşmüş durumda. Eğer sizlerde bu hizmetleri takdim eden bir firma ile çalışmak istiyorsanız şu an bulunduğumuz web sayfamız doğru adresiniz efendim. Tek yapmanız gereken iletişim seçeneklerimiz üzerinden firmamıza ulaşmak ve bu alanda ayrıcalıklı hizmetler gerçekleştiren firmamız ile bağlantı kurmak olacaktır. Sonrasında adresinizin müsait olması durumunda ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Bu çalışma sizlere en uygun fiyatları takdim edebilmemiz açısından önemli bir çalışma türüdür. Daha sonra uzman ekibimiz adresinizden ayrılıyor ve sizlerin belirtmiş olduğu tarih aralığında adresinize taşınma işlemini gerçekleştirmek üzere ikinci kez ulaşıyor. İzin verirseniz çok önemli bir hizmet ayrıntısını daha sizlerle paylaşalım. Kuruluşumuz uzun yıllardır sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve çalışmalarımızın diğer ayrıntılarını detaylı bir şekilde aktarmaya çalışalım.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Uluslararası Standartlarda Gerçekleşiyor

Tabi takdir edersiniz ki sıfır hasar ile eşyanın nakil edilmesi bu çalışmanın en önemli konu başlığını oluşturuyor. Buradan hareketle uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirmiş olduğumuz eşya paketleme ve ambalajlama hizmetinden sizlerde büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Paketleme ve ambalajlama sırasında izolasyon malzemesi olarak balonlu poliüretan naylonlar, koliler, battaniyeler ve streç film gibi çok çeşitli izolasyon malzemeleri kullandığımızı hemen belirtelim. Ayrıca eşyalarınızın hasarsız şekilde yerine ulaşması için kapalı kasa araçlar kullanıyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz konumuza kaldığımız yerden devam edelim.

Eşya Sigortalama Sistemimiz Buluyor

Olağanüstü dikkatli ve titiz bir çalışma modelini benimseyen firmamız bu taşıma özenine rağmen olası hasarlara karşı eşya sigortalama sistemi uygulamaktadır. Dolayısıyla firmamızdan kaynaklanabilecek bir hasar bu sigorta tarafından karşılanıyor ve herhangi bir şekilde mağduriyet yaşanmasının önüne geçiliyor. Bunun yanı sıra işyeri ve ofis taşıma gibi bir düşünceyle araştırma yapıyorsanız yine sayfamıza tartışmasız şekilde aradığınız adres olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Ayrıca ev taşıması işleminde mobilya grubundan eşyalarınızı yine firmamızın personeli sökerek ulaşılan adreste monte ediyor. Lütfen huzurlu bir evden eve nakliyat süreci için firmamızın 7/24 açık bulundurulan telefonlarını aramaktan çekinmeyiniz. Hatta isterseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden firmamıza ulaşabilir ve aramanızı isteyebilirsiniz efendim.  Görüşmek dileğiyle şimdilik hoşça kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın