Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesiyle Edremit evden eve nakliyat hizmetlerinin yer aldığı sayfamıza hoş geldiniz. Firmamız çok yönlü hizmet anlayışıyla çalışmalarını uzun yıllardır aralıksız sürdürüyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızın telefonlarını aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca kuruluşumuza WhatsApp uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve bilgilendirilmek üzere aranmanızı isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz şimdi de kısaca çalışmalarımızın ayrıntılarını aktaralım. Öncelikle eşyanın bulunduğu adreste bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma eşyanızın yoğunluğu ve uygun araç tahsis edilmesi bakımından önem taşıyor. İnceleme çalışması tamamlandıktan sonra en net fiyatlarımızı sizlerle paylaşıyoruz ve adresinizden ayrılıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetlerimiz Bulunuyor

İzin verirseniz çok kısa bir açıklama daha yapalım. Kurumsal hizmetler üreten firmamızın sigortalı taşımacılık gerçekleştirdiğini bilmenizde yarar görüyoruz. Dolayısıyla firmamızdan kaynaklanabilecek her türlü hasar bu sigorta kapsamında karşılanıyor. Fakat hemen belirtelim ki olağanüstü dikkatli ve duyarlı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu kısa hatırlatmamızın ardından konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Sizlerin belirlemiş olduğu tarihi aralığında asansörlü taşıma araçlarımızla adresinize ulaştığımızda önceliğimizi eşya paketleme ve ambalajlama çalışması oluşturuyor. Bu çalışmamızda izolasyon malzemesi olarak balonlu naylon, battaniye süreç film ve koliler kullanıyoruz.

Ofis ve Büro Taşıma Konusunda Firmamızdan Hizmet Talep Edebilirsiniz

Elbette firmamız farklı nakliyat alanlarında ayrıcalıklı ve nitelikli hizmetler üretmektedir. Bu kapsamda ofis ve büro taşıma gibi önemli bir çalışmayı her zaman talep edebilirsiniz. Bu alanda önemli düzeyde referansı bulunan firmamızı tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca ister ev ister büro taşıma hizmetimizde istisnasız uyguladığımız bazı çalışmalar bulunuyor. Örnek vermek gerekirse mobilya grubu veya su tesisatına bağlı cihazların sökülmesi ve tekrar kurulması işlemlerini firmamızın personeli gerçekleştirmektedir. Bunun dışında oldukça geniş ve yaygın bir araç filosuna sahip bir firmayız. Dolayısıyla şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Bir önemli hizmetimizi daha hemen vurgulayalım. Edremit evden eve nakliyat hizmetleri olarak eşya depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen çalışmalarımızla ilgili olarak 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramaktan ve bilgi edinmekten çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız