Bilindiği üzere ev taşımak stresli bir dönem ifade eder. Ancak artık Bu stresli dönemi yaşamanıza gerek yok efendim. Çünkü başta şehir içi taşımacılık olmak üzere kurumsal hizmetleri ile firmamızın web sayfasında bulunuyorsunuz. Firmamız uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir konseptte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tek yapmanız gereken 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızı aramak ve firmamızdan bu anlamda profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında hızlı ve hasarsız bir nakil gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza start veriyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve gerçekleştirmiş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerin neler olduğunu biraz daha yakından tanıyalım.

Ücretsiz Expertiz Çalışması Adresinizde Gerçekleşiyor

Çalışmamızın başlangıç noktasını oluşturan ücretsiz expertiz hizmeti adından da anlaşılacağı gibi herhangi bir ücretin söz konusu olmadığı bir çalışmadır. Bu çalışmada eşyalarınız yerinde inceleniyor ve sizlere en net fiyatlar çıkarılmış oluyor. Daha sonra ekspertiz çalışmasına gelen uzman ekibimiz sizlerden taşınma tarihini olarak adresinizden ayrılıyor. Taşınma saatinde asansörlü yük taşıma araçları eşliğinde adresinize ulaşan ekibimizin bir başka önceliğini eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti oluşturuyor. Çünkü değerli eşyaların hasarsız bir şekilde istenilen adrese ulaştırılması öncelikli hedefimizi oluşturuyor. Dolayısıyla etkin tecrübelerimizden mutlaka yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca eşyalarınızın sökülmesi ile kurulması işlemlerini lütfen dert etmeyin. Bu konuda uzman personelimiz yatak odası takımı, yemek odası ve diğer sökülmesi gereken mobilya aksamını uygun şekilde söktükten sonra izolasyon işlemini gerçekleştiriyor. İzolasyon işleminin ardından kapalı kasa araçlarımıza eşyalarınız yükleniyor.

Eşya Sigortalama Hizmetimiz İle Huzurlu Bir Nakil Gerçekleşiyor  

Tabi hizmetlerimiz yukarıda saymış olduğumuz çalışmalarla sınırlı değildir. Standart olarak uyguladığımız eşya sigortalama sistemimizin bulunması nedeniyle firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacaksınız. Bunun dışında ofis ve büro taşıma veya fuar taşımacılığı gibi diğer alanlarda firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Geniş bir araç filosuna sahip firmamız bu yöndeki taleplerinizi profesyonel şekilde karşılamaktadır. Lütfen başta şehirlerarası nakliyat ve şehiriçi taşımacılık hizmetlerimiz olmak üzere sormak veya bilmek istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. En makul fiyatlarla birinci sınıf nakil bizim işimiz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın