Hepimizin bildiği üzere nakliyatçılık sektörü vazgeçilmez bir hizmet üretiyor ve başta şehirler arası taşıma olmak üzere tüm yük ve eşya nakillerinde önemli görevler üstleniyor. Eğer bu çerçevede ayrıcalıklı bir hizmet sağlayan bir firma arayışı içerisindeyseniz web sayfamızın doğru adresiniz olduğunu hemen belirtelim. Çünkü sektöründe uzun yıllardır önemli düzeyde bilgi birikimi ve tecrübe sağlamış firmamız tüm bu arayışlarınızı karşılayacağız yeğeni adresiniz efendim. Tek yapmanız gereken sitemizde bulunan telefon numaralarını dilediğiniz saatte aramak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Üstelik 7/24 müşteri desteği sağlayan firmamızı isterseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden de arayabilir ya da telefon numaranızı bırakarak aramanızı isteyebilirsiniz. Yetkililerimiz mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere ulaşacak ve gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmetimiz Bulunuyor

Elbette nakil çalışması adreste gerçekleştireceğimiz bir ücretsiz expertiz hizmeti ile start alıyor. Bunun ardından profesyonel niteliklerde eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz devreye giriyor. Tabi bir ayrıntıyı daha belirtmekte yarar görüyoruz. Eşyanın taşınacağı adres asansörlü taşıma hizmetleri için uygunsa mutlaka bu araçları kullanıyoruz. Ayrıca su tesisatına bağlı çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi gibi cihazlarınızı firmamızın uzman personeli sökerek ulaşılan yerde kurulumunu gerçekleştiriyor.

Ev Taşıma Fiyatları Seviyelerinde Bulunuyor

İzin verirseniz web sayfamıza ulaşan soruların başında gelen ev taşıma fiyatları hakkında kısa bir bilgi paylaşalım. Takdir edeceğiniz gibi naklin gerçekleştirileceği şehirler ve mesafe fiyatların oluşmasında birinci etkendir. Dolayısıyla eşyanın hangi şehirden hangi şehire gideceği henüz bilinmediğinden belirli bir fiyattan söz etmek maalesef mümkün değildir. Ancak lütfen fiyat konusunda hiçbir endişe taşımayınız. Çünkü firmamız son derece makul fiyatlar eşliğinde bir hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz sağlamış olduğumuz diğer hizmetlere de kısaca değinelim. İsterseniz firmamızdan ofis ve büro taşımacılığı çerçevesinde çalışmalar talep edebilirsiniz. Ayrıca eşya sigortalama dışında bir başka önemli hizmetimizde eşyanızın tahliye zorunluluğu bulunduğu dönemlerde arayışı içerisinde olacağınız eşya depolama hizmetidir. Lütfen başta şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerimiz olmak üzere sormak istediğiniz her konuyu firmamız ile paylaşınız. Sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın