Yaşamının herhangi bir döneminde ev taşımak gerekebilir ve iyi bir nakliyat firması ile çalışmanız her bakımdan yararınıza olacaktır efendim. Eğer bu bağlamda evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız lütfen web sitemizden ayrılmayınız. Çünkü bu konsepte profesyonel çalışmalarımızı en makul düzeylerde sağlıyoruz. Üstelik beklentilerinizi karşılayacak hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyacağınıza eminiz efendim. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden firma yetkililerimize ulaşmak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında süreç kendiliğinden işliyor ve hizmetlerimizi belirli aşamalarla sürdürerek çalışmayı en kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Dilerseniz şimdi hizmetlerimizin önemli satır başlıklarını biraz daha detaylı şekilde inceleyelim.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz Bulunuyor

Elbette tüm bu hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirebilmek amacıyla önceliğimizi ücretsiz ekspertiz çalışması olarak adlandırılan bir fizibilite oluşturuyor. Tabi adresinizin bu çalışmaya müsait olduğu bir zaman diliminde uzman ekibimiz nakil öncesinde gerçekleştiriyor. Eşyaların yerinde incelendiği bu çalışma sonrasında sizlere en net fiyatları takdim etmiş oluyoruz. Daha sonra adresinizde bulunan ekibimiz sizden nakil tarihini alarak ayrılıyor. Belirlemiş olduğunuz tarih ve saat aralığında adresinize ulaşan ekiplerimizin bir başka önceliğini izolasyon çalışmaları oluşturmaktadır. Tabi evinizin asansörlü taşıma hizmetlerini müsait olması durumunda mutlaka bu sistemi kullanıyoruz. Sağlıklı bir nakli mümkün kılan asansörlü ev taşıma hizmeti oldukça kısa süre içerisinde eşyalarınızın kapalı kasa araçlarımıza alınmasını sağlıyor.

Eşya Paketleme Hizmetimiz Uluslararası Standartlarda Gerçekleşiyor

İzin verirseniz bir başka önemli hizmetimiz hakkında daha sizleri bilgilendirelim. Adresinizde gerçekleştirdiğimiz eşya paketleme hizmetini uluslararası standartlarda gerçekleştiriyoruz. İzolasyon işleminde balonlu naylon olarak tabir edilen ambalaj malzemesinin dışında battaniye ve koliler kullanılıyor. Bunun yanı sıra eşyalarınızın maddi bakımdan güvence içerisinde yerine ulaştırıldığını hemen belirtelim. Çünkü eşyalarınız tüm nakil süreci içerisinde eşya sigortalama sistemi ile taşınıyor. Ayrıca firmamızdan ofis büro taşıma hizmetleri talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra fuar taşımacılığı ve taşınma için vazgeçilmez mobilya söküm ve kurulum işlemlerini en hassas şekilde sürdürdüğümüzü belirtmiş olalım efendim. Lütfen başta evden eve nakliyat olmak üzere güncel fiyatlarımız ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. 7/24 yanıt alacağınız iletişim seçeneklerimizi sürekli bulunduruyoruz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın