Günümüz koşullarında artık işletmelerin çok daha profesyonel şartlarda nakilleri söz konusudur. Eğer bu bağlamda ofis büro taşımacılığı hizmetleri için bir arayış içerisindeyseniz mutlaka çalışmalarımızdan yararlanmak isteyeceksinizdir. Çünkü bu alanda profesyonel niteliklerde hizmetler üretiyoruz ve %100 memnuniyetiniz bizim için önceliktir efendim. Peki, bu konsepte nasıl bir süreç sizleri bekliyor. Dilerseniz daha fazla bekletmeden çalışmalarımızın ayrıntılarını aktarmaya başlayalım. Öncelikle taşınacak büro ve ofiste bulunan eşyaları yerinde incelediğimiz bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Eşyaların incelenmesinin ardından sizlere en net fiyatlarımızı takdim ediyoruz ve firmamızı tercih etmeniz durumunda sizin belirlediğiniz taşınma tarihinde adresinizde oluyoruz.

Eşya Paketleme Çalışması Hassasiyetle Sürdürülüyor

Elbette takdir edersiniz ki büro ve ofis malzemeleri hassas bir taşınma sürecine ihtiyaç duyarlar. Dolayısıyla bu tarz bir çalışmada uluslararası standartlarda bir eşya paketleme hizmeti başlıca gereksinimler arasında yer alıyor. Buradan hareketle büro ya da ofiste bulunan cihazlar ve diğer tüm eşyalar uygun izolasyon malzemeleri ile sarılarak kapalı kasa araçlarımıza yükleniyor. İzolasyon malzemesi olarak balonlu naylonlar, koliler veya cihazlar için paletler kullanabiliyoruz. Bunun yanı sıra streç film ile kaplanan eşyalarınızın izolasyonu bu şekilde tamamlanmış oluyor.

Asansörlü Taşıma Hizmetlerimiz Bulunuyor

Tabi eğer işyeriniz çok katlı bir binada bulunuyorsa asansörlü taşıma hizmetleri sunabildiğimizi hemen belirtelim. Elbette değerli cihaz ve eşyaların maddi anlamda koruma altında nakil edilmesi önemlidir. Lütfen bu konuda hiçbir endişe taşımayınız efendim. Çünkü firmamız standart olarak eşya sigortalama sistemi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu nedenle kuruluşumuzu tercih ederek eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamış olacaksınız. Bu hatırlatma ardından isterseniz şimdi de diğer nitelikli hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirelim. Firmamızdan evden eve nakliyat, işyeri taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı gibi özel nakil hizmetleri için yararlanabilirsiniz. Ayrıca fiyatlarımızın son derece makul seviyelerde olduğunu bilmenizde yarar görüyoruz. Lütfen başta ofis büro taşımacılığı olmak üzere tüm hizmetlerimizin en güncel fiyatları hakkında bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Bunun yanı sıra firmamızın telefonlarına dilerseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve bilgilendirilmek üzere aramanızı isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde firma yetkililerimiz sizlerle bağlantı kuracaktır. Esen kalınız

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın