Balıkesir Ayvalık ilçemizden herhangi bir farklı yere taşınmak üzere araştırma yapıyorsanız lütfen web sitemizden ayrılmayınız. Çünkü Ayvalık ev taşıma firması olarak uzun yıllardır hizmetinizdeyiz efendim. Çalışmalarımızdan yararlanmak için firmamıza ait telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Daha sonra yetkililerimiz çok daha kapsamlı şekilde bilgilendiriyor ve çalışmalarımız hakkında sizleri aydınlatıyor. Makul fiyatları ve çalışma disiplini ile firmamızı tercih etmeniz durumunda sizin belirleyeceğiniz tarihte taşınma işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. İsterseniz şimdi de bütün bu süreçte nasıl bir hizmet sunduğumuzu biraz daha detaylı şekilde paylaşalım.

Ücretsiz Ekspertiz Çalışması Başlangıç Noktasını Oluşturuyor

Hiç kuşkusuz eşyalarınızın yerinde görüldüğü ve incelendiği ücretsiz ekspertiz hizmetimiz aynı zamanda fiyatlarımızın netleşmesi ile sonuçlanıyor. Uzman ekibimize taşınma tarihinizi belirttiğinizde artık çalışmalarımızı başlatmamızın önünde herhangi bir engel kalmıyor. Söz konusu tarih aralığında adresinize ulaşan ekiplerimizin önceliği elbette ki iyi bir paketleme ve ambalajlama çalışması oluşturuyor. İzin verirseniz hemen kısa bir hatırlatma yapalım. Binanızın konumunun uygun olması durumunda mutlaka asansörlü taşıma araçları kullanıyoruz. Bu hatırlatma ardından isterseniz konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Aralarında mobilya söküm ve kurulum işlemlerinin de bulunduğu paketleme çalışmamız profesyonel bir anlayış çerçevesinde sürdürülüyor. Paketleme sırasında streç film, balonlu naylon, koli ve battaniye gibi çok çeşitli izolasyon malzemeleri kullanıyoruz.

Sigortalı Taşıma Hizmetimiz Bulunuyor

Elbette takdir edersiniz ki her taşınma süreci eşyalar bakımdan çeşitli riskler taşımaktadır. Ancak bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz efendim. Çünkü olağanüstü titiz ve hassas bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Fakat tüm bu çabamıza rağmen firmamızdan kaynaklı olası bir hasar durumunda sigortalı taşıma hizmetimiz devreye giriyor ve herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor. Ayrıca dilerseniz ofis ve büro taşımacılığı gibi oldukça deneyimli ve bilgi sahibi bulunduğumuz alanlarda firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Tabi sağlamış olduğumuz nitelikli hizmetler bu kadarla sınırlı değildir. Örneğin eşya depolama hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Eşya depolarımız rutubet ve nemden arındırılmış son derece modern tesislerden oluşmaktadır.  Sağladığımız ayrıcalıklı hizmetlerle artık Ayvalık ev taşıma firması arayışlarınıza bir son verebilirsiniz efendim. Çünkü %100 memnuniyetinizin sağlandığı çağdaş bir anlayış çerçevesinde hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri için lütfen görüşelim. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız