Günlük yaşantımız içerisinde bir yerden bir yere farklı ebatlarda eşyaları göndermek her zaman rastlanılan bir durumdur. Eğer bu çerçevede parça eşya taşıma hizmetine ihtiyacınız varsa gereksiniminizi firmamız üzerinden karşılayabileceğinizi hemen belirtelim efendim. Üstelik kargo yöntemine göre %70 oranında daha az bir maliyetle bu talebinizi karşılamış olacaksınız. Tek yapmanız gereken sitemizde bulunan ve 7/24 destek alabileceğiniz telefonlarımızı aramak ve destek istemek olacaktır. Sonrasında ekiplerimiz eşyanın bulunduğu adrese geliyor ve gerekli izolasyon işlemlerinin ardından eşyayı sizlerden teslim alıyor. Elbette kurumsal nitelikte bir hizmet anlayışına sahibiz ve sizlerden teslim aldığımız eşyaya karşılık bir belge düzenliyoruz ve sizlere bu belgeyi takdim ediyoruz. Tabi nakil süreci içerisinde belgeyi lütfen saklayınız.

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti Sunuyoruz

Az önce belirttiğimiz üzere eşyayı sizden teslim aldıktan sonra düzenlediğimiz belge aynı zamanda sigortalı eşya taşıma hizmetimiz çerçevesinde değerlendirilmelidir. Dolayısıyla taşıdığımız tüm eşyaları sigorta kapsamında yerlerine ulaştırıyoruz ve maddi anlamda bir koruma sağlamış oluyoruz. İzin verirseniz eşyanızın nakil koşulları konusunda da sizleri kısaca bilgilendirelim. İzolasyon malzemesi olarak balonlu naylonlar, streç film veya kolilerin kullanıldığı bir izolasyon söz konusudur. Ayrıca bir başka önemli ilave bilgi yapalım. Parça eşya taşıma hizmeti boyut ve hacim bakımından küçük eşyaları kapsamamaktadır. Bu nedenle maalesef küçük parça eşyaları kabul edemiyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Büyük Parça Eşyalar İçindir

Göndereceğiniz eşyanın yoğunluk olarak fazla ve büyük olması parsiyel taşımacılık hizmetimizin esasını oluşturmaktadır. Sözgelimi bu sistemi çok sayıda küçük koliden oluşan bir gönderi veya koltuk ya da buzdolabı büyüklüğünde eşyaların taşındığı bir sistem olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca fiyatlar konusunda kısa bir açıklama yapmak gerekirse. taşımacılığın gerçekleşeceği şehirlerarası mesafenin uzunluğu ölçü olarak kabul ediliyor. Bu nedenle henüz eşyanın ulaşacağı yer bilinmediğinden maalesef sabit bir fiyattan söz etmek mümkün olamamaktadır. Ancak fiyat konusunda lütfen hiçbir endişe taşımayın efendim. Çünkü fiyatlarımız oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Tabi parça eşya taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgilendirilmek için firmamızın WhatsApp uygulaması üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde yetkililerimiz sizlerle bağlantı kuracaktır.  İlginiz için teşekkür ediyoruz.

Phone icon
Hemen Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp'tan Yazın