Evinizi taşımaya karar verdiyseniz ve çağdaş koşullarda bir firma ile çalışmak istiyorsanız Ayvalık evden eve nakliyat hizmetleri bu arayışlarınıza profesyonel çözümler sunuyor efendim. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için 7/24 açık bulundurduğumuz telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Daha sonra ilk fırsatta adreste bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Bu çalışma sonrasında fiyatlarımız netleşmiş oluyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden çalışmalarımızın diğer ayrıntılarını aktarmaya başlayalım. Ücretsiz expertiz çalışması için adresinize gelen ekibimize bir taşınma tarihi belirtmeniz sürecin start almasına yeterli oluyor.

Asansörlü Ev Taşıma Hizmetimiz Bulunuyor

İzninizle önemli bir ayrıntıyı bu noktada paylaşmış olalım. Binanızın konumu itibariyle asansörlü ev taşıma araçlarına uygun olması durumunda bu yöntemi mutlaka tercih ediyoruz. Taşınma sürecini hızlandıran ve eşyaların hasarsız bir şekilde kapalı kasa araçlarımıza yükselmesini sağlayan asansörlü yük taşıma günümüzün modern nakliyatçılık hizmeti çerçevesinde sağlanıyor. Bunun dışında son derece itinalı bir şekilde eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden adresine ulaşmış oluyor. Ayrıca ambalajlama sırasında balonlu naylon olarak tabir edilen izolasyon malzemesi dışında koliler, battaniyeler kullanılıyor ve tüm eşyalar streç film ile sarılıyor. Elbette oldukça hassas bir çalışma sistemi uyguladığımızı hemen belirtelim. Ancak bütün bu hassasiyetimize rağmen firmamızdan kaynaklı olası bir hasarın uygulamış olduğumuz eşya sigortalama ile maddi güvence altına alındığını vurgulamak istiyoruz. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz efendim. Tabi sağladığımız ayrıcalıklı hizmetler bu kadarla sınırlı değildir.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Çerçevesinde Hizmet Talep Edebilirsiniz

Bilindiği üzere ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra işletmelerinde yer değişikliklerine ihtiyaçları her zaman bulunabilir. Dolayısıyla uzun yıllara yayılan bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamızın ofis ve büro taşımacılığı çerçevesinde sağladığı hizmetleri talep etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Hassas cihazların paketlenmesi, sökülmesi ve diğer dikkatli çalışmalarımız bu anlamda firmamızı tercih etmeniz için fazlasıyla neden oluşturuyor. Ayrıca firmamızdan eşya depolama hizmeti talep edebilirsiniz. Lütfen şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz için firmamızı aramaktan ve fiyat talep etmekten çekinmeyiniz. Ayvalık evden eve nakliyat hizmetleri olarak yetkililerimiz sizleri çok daha kapsamlı bilgilendirmek üzere telefonlarının başında olacaktır. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.