İzmir’e ev taşımayı düşünüyorsanız firmamızın hizmetlerinden mutlaka yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü Ayvalık İzmir ev taşıma firması olarak uzun yıllardır bu konseptte ayrıcalıklı hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Çalışmalarımızdan yararlanmak isterseniz telefonlarımız üzerinden veya WhatsApp hattımız aracılığı ile firmamızdan fiyat alabilir ve hizmetlerimizin ayrıntıları hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Üstelik 7/24 iletişim seçeneklerimiz sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere açık bulundurulmaktadır.  Bağlantı kurmanızın hemen ardından öncelikle ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak eşyalarınızı adresinizde inceliyoruz. Daha sonra taşınma tarihinde asansörlü yük taşıma araçlarımız eşliğinde çalışmalarımıza start veriyoruz.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama İleri Seviyede İzolasyon Sağlıyor

Elbette takdir edeceğiniz gibi bir yerden bir yere ev taşıma işlemi belirli riskleri barındırıyor. Fakat lütfen bu konuda endişe etmeyiniz. Çünkü firmamız son derece ileri düzeyde bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti sunmaktadır. Bu izolasyon balonlu poliüretan naylonlar, koliler ve streç film gibi izolasyon malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca duvara sabit televizyon üniteleri, mobilya grubu eşyalar ve çamaşır makinesi gibi su tesisatına bağlı eşyalarınız da personelimiz tarafından sökülerek ulaşılan adreste monte ediliyor.

Eşya Sigortalama Huzurlu Nakil

Kurumsal bir anlayış çerçevesinde hizmetlerini aralıksız sürdüren firmamız aynı zamanda taşıdığı eşyayı maddi anlamda koruma altına alacak uygulamalar yapmaktadır. Eşya sigortalama olarak bilinen hizmetimizi istisnasız tüm çalışmalarımızda uyguluyoruz. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Elbette sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat Bizim İşimiz

Ayrıca firmamızın bünyesinde geniş bir araç filosu bulunuyor. Buradan hareketle ister şehir içi ister şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde firmamızın çalışmalarından istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Tabi nakliyat fiyatları eşyanızın yoğunluğu ve mesafeye göre belirlendiğinden maalesef sabit bir fiyattan söz etmek mümkün olamamaktadır. En net fiyatlar ücretsiz expertiz hizmetimiz sırasında sizlere takdim edilecektir. Bunun dışında eşyalarınızın tahliye gibi bir nedenle farklı bir yere nakil edilmesi gerektiğinde eşya depolama olarak adlandırdığımız hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Bu depolar son derece modern tesislerde yer alıyor ve rutubet gibi eşyaya zarar vermesi muhtemel hiçbir olumsuzluğu barındırmıyor. Lütfen Ayvalık İzmir ev taşıma firması olarak uzun yıllardır ayrıcalıklı hizmetler üreten kuruluşumuzdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız