Evinizi taşıyacaksınız lütfen daha fazla araştırma yaparak yorulmayın efendim. Çünkü uzun yıllardır nitelikli hizmetler üreten Burhaniye evden eve nakliyat sayfamızda bulunuyorsunuz. Üstelik piyasa koşullarında en kaliteli hizmeti firmamızdan alacağınıza emin olabilirsiniz. Çalışmalarımızdan yararlanmak için 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını arayabilir veya WhatsApp uygulamamız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacaktır. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve kuruluşumuzun sağlamış olduğu hizmetlerin neler olduğunu kısaca gözden geçirelim. Firmamız ile irtibat kurmanızın hemen ardından eğer müsaitse mutlaka eşyalarınızı yerinde inceledikten sonra fiyat vermek isteriz. Ücretsiz expertiz hizmeti olarak adlandırılan bu çalışma sonrasında sizlere piyasa koşullarında en makul fiyatları takdim ederek adresten ayrılıyoruz.

Asansörlü Yük Taşıma Hizmetimiz Bulunuyor

Tabi hem çalışma süresinin kısaltılması hem de eşyaların yıpranmadan kapalı kasa araçlara alınmasını sağlayan asansörlü yük taşıma hizmetlerimiz bulunuyor. Hemen bu noktada fiyatların belirlenmesi ile ilgili küçük bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Takdir edersiniz ki fiyat oluşumundaki başlıca etken şehirler arası mesafe ve eşyanın bulunduğu kat ile taşınacağı katın ön bilgileri olmadan sağlıklı bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Dolayısıyla sizler taşınma kriterlerinizi firmamıza aktarmadan maalesef sabit bir fiyattan söz etmek mümkün olamamaktadır.

Eşya Ambalajlama Hizmetlerimiz Hasarsız Taşımacılığı Mümkün Kılıyor

Elbette tüm nakil süreçlerinde eşyalar açısından belirli riskler az veya çok bulunur. Fakat uluslararası kalite standartlarında eşya ambalajlama ve paketleme çalışması gerçekleştiren firmamız bu riski minimuma indirmektedir. Ayrıca izolasyon çalışmasında battaniyeler balonlu, poliüretan naylonlar, koliler ve streç film gibi malzemeleri eşyanın yapısına uygun şekilde kullanıyoruz. Hiç kuşkusuz kurumsal çalışmalar gerçekleştiren firmamız aynı zamanda eşya sigortalama hizmeti gerçekleştirerek taşınma risklerini maddi anlamda karşılamaktadır. Dolayısıyla kuruluşumuz tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacağınıza lütfen emin olunuz. Bunun yanı sıra mobilya grubundan eşyalarınızın sökülmesi ve tekrar kurulumu ile ihtiyaç duyulması halinde eşya depolama hizmeti sunduğumuzu lütfen unutmayınız. Evden eve nakliye ve işyeri taşımacılığı konularında profesyonel çözümler üreten Burhaniye evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.