Profesyonel hizmetleriyle Ayvalık şehirlerarası ev taşıma hizmetlerine hoş geldiniz. Hizmetlerimizi talep etmek için 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz efendim. Üstelik oldukça makul fiyatlar eşliğinde ayrıcalıklı hizmetler sağlıyoruz. Dilerseniz bu taşınma sürecinde sizleri nasıl bir hizmet beklediğini ve kısaca sunmuş olduğumuz çalışmalarımız hakkında bilgilendirelim. Firmamızın önceliği eşyalarınızın yerinde görüldüğü bir ücretsiz ekspertiz çalışmasıdır. Bu çalışmada eşyalarınızı inceliyoruz ve gerek hacim gerekse boyutları hakkında fikir ediniyoruz. Daha sonra sizlere en makul fiyatları takdim ediyoruz. Firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlerden bir taşınma tarihi alarak adresinizden ayrılıyoruz.

Asansörlü Taşıma Hizmetlerimiz

Elbette nakil süresini kısaltan ve eşyaların hasar görmeden kapalı kasa araçlarımıza alınmasına katkı sağlayan asansörlü taşıma hizmetlerimiz bulunuyor. Bunun dışında bir başka önceliğimiz eşyanın doğru bir şekilde paketlenmesidir. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz sırasında balonlu poliüretan naylon, çeşitli ebatlarda koliler, streç film ve strafor köpük gibi çeşitli izolasyon malzemeleri kullanıyoruz. Ayrıca duvara sabitlenmiş televizyon üniteleri veya su tesisatına bağlı çamaşır makinesi gibi diğer beyaz eşyaların sökülmesi ve tekrar kurulması firmamızın uzman personeli tarafından gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla bu tarz eşyaları sizlerin sökmesine gerek bulunmuyor. Tabi nitelikli hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir.

Sigortalı Taşımacılık Yapıyoruz

İzin verirseniz çalışmalarımızın ne kadar hassas bir süreçte ilerlediği ile ilgili olarak kısa bir açıklama yapalım. Kurumsal hizmetler sağlayan firmamız sigortalı taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bu nedenle olağanüstü hassas ve titiz çalışmamıza rağmen firmamızın uygulamalarından kaynaklanabilecek türlü hasar bu sigorta tarafından karşılanarak herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor. Bunun dışında zorunlu bir nedenle eşyanızın tahliye edilmesi gerekiyorsa ve taşınacak herhangi bir adres olmaması durumunda eşya depolama hizmetimizden yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Modern tesislerde yer alan bu eşya depoları olumsuz iklim koşulları gözetilerek inşa edilmiş yapılardan oluşuyor. Dolayısıyla yağmur suyu, rutubet ya da eşyaya zarar verebilecek kemirgen canlıların izole edildiği tasarımlardır diyebiliriz. Ayrıca güvenlikli tesislerden oluşan depolarımızda eşyalarınız barındırıldığı süre içerisinde yine sigortalı bir şekilde beklemektedir. Lütfen Ayvalık şehirlerarası ev taşıma hizmetlerinden fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Bunun dışında şirketimizin ofis ve büro taşıma alanındaki bilgi birikimi ve deneyimlerinden pekâlâ yararlanabilirsiniz efendim. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız.