Balıkesir Ayvalık villa taşıma konseptinde modern hizmetleriyle firmamızın web sayfasına hoş geldiniz. Kuruluşumuz uzun yıllardır hizmetlerini aksatmadan aralıksız sürdürüyor. Hizmetlerimizden yararlanmak ve profesyonel destek istemek için günün her saatinde firmamıza ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet sağlayan kuruluşumuza ayrıca WhatsApp uygulaması üzerinden yazarak firmamız tarafından aranmanızı isteyebilirsiniz. Firma temsilcimiz sizleri mümkün olan en kısa süre içerisinde arayacak ve bilmek istediğiniz her konuda aydınlatacaktır. Daha sonra kuruluşumuzu tercih etmeniz durumunda çalışmalarımızı belirlemiş olduğunuz tarih aralığında başlatıyoruz. Elbette en uygun fiyatları çıkarabilmemiz için taşınma öncesinde bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz.

Villa Taşıma Fiyatı Makul Seviyelerde Bulunuyor

İzninizle hemen sitemize ulaşan soruların başında yer alan villa taşıma fiyatı ile ilgili küçük bir ilave de bulunalım. Hizmetimizdeki fiyatlar taşınacak villanın kat sayısı ve oda sayısı ile doğru orantılı bir şekilde fiyatlanmaktadır. Dolayısıyla dubleks veya triplex yapılar arasında bazı fiyat farklılıkları bulunabilmektedir. Buradan hareketle ücretsiz expertiz hizmeti sırasında fiyatların netleştiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz şimdi de çalışmalarımızın detaylarını sırasıyla aktaralım. Bilindiği üzere villa tarzındaki yapılar çok sayıda oda ve her katta farklı bir eşyanın bulunduğu konutlardır. Bu nedenle taşıma sırasında belirli bir sıralama ile kapalı kasa araçlarımıza yükleme yaptığımızı hemen belirtelim. Bu işlem sırasında her katta ve sıralı odalarda bulunan eşyalar taşıma aracına numaralandırılarak aktarılıyor. Daha sonra ulaşılan adreste bu kayıtlar eşliğinde eşyanın dağılımı gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimizde Memnuniyetinizi Hedefliyoruz

Elbette her evden eve nakliye çalışmasında olduğu gibi şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca bir başka önemli hizmetimiz eşyanın iyi bir izolasyona tabi tutulmasıdır. Eşya paketleme ve ambalajlama olarak adlandırdığımız bu hizmet sırasında eşyanın durumuna göre balonlu naylonlar, strafor köpükler, koliler ve streç film gibi birçok farklı izolasyon malzemesini kullanıyoruz. Ayrıca bütün süreci kapsayan eşya sigortalama hizmetimiz bulunduğunu lütfen unutmayınız. Üstelik yapıda bulunan mobilya aksamı veya şu tesisatlarına bağlı beyaz eşyaların sökülerek izole edilmesi ve sonrasında ulaşılan adreste montaj işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor efendim. Ayvalık villa taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızı tercih ederek doğru bir karar verdiğinize lütfen emin olunuz.  Görüşmek dileğiyle telefonlarınızı bekliyoruz. Esen kalınız.