Balıkesir Ayvalık ilçesinde İstanbul şehrimize ev taşımayı düşünüyorsanız çok isabetli bir sitede bulunuyorsunuz efendim. Çünkü Ayvalık İstanbul ev taşıma firması olarak uzun yıllardır ayrıcalıklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamıza 7/24 açık bulundurulan telefonlarımız üzerinden günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden bizlere yazabilir ve yetkililerimizin sizleri aramasını isteyebilirsiniz. Evinizin büyüklük bakımından ölçüsü ve eşyalarınızın yoğunluğu hakkında bilgilendirmenin dışında doğrudan ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak yerinde bir inceleme yaptığımızı hemen belirtelim. Ekspertiz çalışması sonrasında en uygun fiyatlarımızı sizlerle paylaşıyoruz ve sizlerden bir taşınma tarihi talep ediyoruz. Bu taşınma tarihini göz önünde bulunduran ekiplerimiz asansörlü taşıma hizmetleri ile söz konusu tarihte adresinizde oluyor.

Eşya Paketleme ve Sigortalı Taşımacılık

Kurumsal çerçevede hizmet takdim eden firmamız uluslararası kalite standartlarında eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri sunmaktadır. Bu izolasyon işleminde eşyanın durumunun göz önünde bulundurulduğu malzemeler kullanıyoruz. Örnek vermek gerekirse balonlu naylon olarak tabir edilen malzeme, streç film ve battaniye tarzında çok sayıda farklı malzemeyi izolasyon sırasında uyguluyoruz. Bunun dışında eşya sigortalama hizmetimiz huzurlu bir nakil süreci yaşamanız bakımından büyük önem taşıyor. Çünkü olağanüstü gayretimiz ve titiz çalışmamıza rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek herhangi bir hasar bu sigorta tarafından karşılanıyor. Elbette farkındalık yaratan hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değil efendim. Sözgelimi büro ve ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve işyeri taşıma hizmetleri için firmamızın bilgi birikimi ve deneyiminden mutlaka yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Mobilya Söküm ve Kurulum İşlemlerini Personelimiz Gerçekleştiriliyor

Saymış olduğumuz hizmetlerimizin dışında daha birçok çalışma gerçekleştirdiğimizi anti parantez vurgulayalım. Örneğin mobilya söküm ve kurulum işlemleri duvara sabitlenmiş televizyon üniteleri gibi tüm eşyalarınız personelimiz tarafından sökülerek izolasyona tabi tutulmaktadır. Bunun yanı sıra çamaşır ve bulaşık makinesi gibi cihazların sökülmesi ve kurulması işlemlerini yine alanında uzman personelimiz gerçekleştirmektedir. Tabi eşyalarınızın ulaşacağı bir adres bulunmuyorsa eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolarımız uluslararası kalite standartları çerçevesinde inşa edilmiş modern tesislerdir. Lütfen Ayvalık İstanbul ev taşıma firması olarak bu alanda uzun yıllara yayılan bilgi birikimimiz ve deneyimimizden yararlanınız. Ayrıca firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermekten kaçınınız. telefonlarınızı bekliyoruz efendim. görüşmek dileğiyle Esen kalınız.